Connecting...

Back to results list

Komunikace a administrativa s italštinou

Location: BRNO, KRAJ JIHOMORAVSKÝ, CZECH REPUBLIC Salary: Salary Negotiable
Sector: Business Support Job Type: Permanent
Shift Type: N/A Applications: N/A
Posted: about 1 month ago Reference: X3-615916

Mluvíte italsky a anglicky a chtěli byste oba jazyky aktivně používat v zaměstnání? Máte zájem o oblast financí a nebojíte se nových výzev? Právě nabíráme na pozici Komunikace a administrativa s italštinou. Zkušenosti nejsou třeba, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, kteří se nebojí nových výzev a hledají zaměstnání, kde by kromě svých jazykových znalostí využili i smysl pro detail a skvělé komunikační dovednosti.

Náplň práce

  • Zpracovávání a párování příchozích plateb s příslušnými fakturami
  • Kontrola platební morálky zákazníků
  • Nastavování a přehodnocování kreditních limitů u nových a stávajících zákazníků ve spolupráci s pobočkou
  • Zpracovávání reklamací od zákazníků
  • Provádění měsíčních uzávěrek
  • Reporting dle požadavků společnosti
  • Denní telefonní komunikace se zákazníky a pobočkou v zahraničí
  • Podílení se na zlepšování stávajících procesů

Požadavky na kandidáta

  • Pokročilá úroveň italštiny (B2+)
  • Komunikativní angličtina (min. B1/B2+)
  • Minimálně středoškolské vzdělání (s maturitou)
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti

Benefity

  • Bezplatná autobusová doprava z centra Brna až před bránu firmy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (Flexi Pass)
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Sick days

Místo pracoviště: Brno

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Pracovní doba: 8 hod. denně, pevné jádro 9:00-14:00

Těším se na naši spolupráci!

Amalie Chuda, REED – MSS

(+420) 702 118 606; amalie.chuda@reed.com